Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Про нас»

Прокат обладнання

Про нас

Компанія "Індиго М'юзік" надає послуги прокату звукового, світлового та сценічного обладнання будь-якої комплектації провідних виробників для проведення концертних програм, презентацій, виставок, дискотек, телевізійних шоу, зйомок та інших шоу-акцій.

На рахунку нашої компанії понад 700 робіт із забезпечення масових заходів на стадіонах, площах та Палацах спорту. Завдяки багаторічному досвіду наших фахівців та якісній апаратурі компанія обслуговує як великомасштабні заходи на площах, стадіонах, так і шоу програми, концерти, презентації, офіційні виступи та вечірки в залах.

Прикладом нашої роботи може бути технічне забезпечення концертів

груп:


виконавців:

а також подій:


  • "Мелорама",
  • "Великдень-2000",
  • інавгурація Президента 2005.

Сьогодні ми стали одними з перших у сфері шоу-бізнесу щодо якісного обслуговування культурно-масових заходів, проведення днів міст, турів вітчизняних виконавців, презентацій, концертних програм.

Якщо Вам потрібний наш досвід, ми можемо запропонувати професійну розробку концепції проведення свята у вашому місті за участю зірок української та зарубіжної естради.

Наші дії спрямовані на якісне обслуговування замовників та партнерів, на підняття їхнього іміджу, авторитету та прибутків. Це і стало причиною нашого лідерства та того, що з нами охоче працюють як в Україні, так і за її межами.

© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»