Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Каталог»Звукове обладнання»

По категориям

Каталог
По категориям

Мікрофони провідні: Сценічні мікрофони Evolution, Класичні вокальні мікрофони, Студійні мікрофони, Студійні мікрофони з великою діафрагмою, Модульні мікрофони, Петличні мікрофони та оголов'я, Конференційні мікрофони, Спеціальні мікрофони, Репортерські мікрофони, Мікрофони граничного шару, Мікрофони для оповіщення, Аксесуари для дротових мікрофонів, USB мікрофони, Малобюджетні мікрофони.
Бездротові мікрофонні системи: XS Wireless Digital, XS Wireless, Evolution Wareless Digital, Evolution wireless 100 G4, Evolution wireless 300 G4, Evolution wireless 500 G4, Evolution wireless 100 G3, Evolution wireless 300 G3, Evolution wireless 500 G3, Бездротові системи In-Ear моніторингу, Аксесуари до бездротових систем, Evolution wireless D1, Speechline DW, AVX, 9000 серія, 6000 серія, 5000 Серія, 3000 Серія, 2000 Серія, Аксесуари до 3000/5000/6000/9000, Малобюджетні системи, Evolution wireless 100/300/500 G2, Evolution wireless 100/300/500 G1, FreePort.
Навушники та гарнітури споживчі: Навушники серії MOMENTUM, Навушники серії URBANITE, Навушники для СПОРТУ, Навушники HI-END, Навушники для подорожей з шумопоглинанням, Навушники та гарнітури для портативних пристроїв / смартфонів, Бездротові гарнітури для портативних пристроїв / смартфонів, Бездротові та дротові навушники для домашнього аудіо та TV, Гарнітури та навушники для геймерів, Гарнітури для інтернет телефонії, Навушники для слабочуючих, Аксесуари для навушників та гарнітур.
Навушники та гарнітури професійні: Навушники для студійного моніторингу та DJ, Бродкастингові навушники, Аудіометричні навушники, Навушники для сценічного моніторингу, Дротові гарнітури для контакт центрів та офісів, Бездротові гарнітури для контакт центрів та офісу, Аксесуари для професійних навушників та гарнітур.
Навушники та гарнітури для авіації: Гарнітури з активним шумозаглушенням, Гарнітури з пасивним шумозаглушенням, Навушники для пасажирів, Гарнітури для диспетчерів, Аксесуари для авіації.
Конференц-системи та системи синхронного перекладу: ADN/ADN-W, Biamp | Devio, TeamConnect, TeamConnect Wireless, SDC-8200, SDC-3000, WiCOS, IR системи, Мобільні системи, Аксесуари, DCN Wireless, Конференц-система iCL.
Інформаційні системи: Atom, GuidePORT, Tourguide, TourGuide 2020-D, InfoPort.
Процесори: Система Tesira, Еквалайзери, FX процесори, Компресори-лімітери, Кросовери, Звукові контролери, Подавлювачі "зворотного зв'язку", Броадкастінгові процесори, Гейти, Конвертери сигналів, Master Clock генератори.
Підсилювачі: Стерео підсилювачі, Багатоканальні підсилювачі, Підсилювачі, Підсилювачі трансляційні 100V/70V/50V, Підсилювачі, що вбудовуються, Аксесуари для підсилювачів.
Мікшери: Аналогові пульти мікшерські, Цифрові пульти мікшерські, Активні мікшерські пульти, DJ-ські мікшерські пульти, Ефірні мікшери, Інсталяційні мікшери, Аксесуари до мікшерів, Цифрові стейджбокси.
Акустичні системи: Компактні звукові комплекти, Концертні акустичні системи, Клубні портативні акустичні комплекти, Інсталяційні пасивні акустичні системи, Інсталяційні активні акустичні системи, Сабвуфери, Акустичні системи для оповіщення, Звукові прожектори для оповіщення, Стельова акустика, Сценічні монітори, Студійні монітори, Аксесуари для акустичних систем.
Комутація: DI-box, Patchbay.
Звукові / відео носії: Касетні деки, CD плеєри/рекордери, Комбіновані аудіо носії, Програвачі вінілових дисків, CD для DJ, DVD програвачі, Репетитори, Аксесуари до аудіо/відео носіїв, DAT рекордери.
Обладнання для студій та ЗМІ: Портативні студії, Портативні рекордери, Аудіо / MIDI інтерфейси, Спеціальні пристрої, Телефонні гібриди, Press box, Рекові стерео рекордери, Контролери віддаленого керування, Відео-аудіо стріммери.
Системи службового зв'язку Intercom: Провідні системи, Бездротові системи, Аксесуари.
Гітарне посилення: Лампові підсилювачі для електрогітар, Комбо-підсилювачі для електрогітар, Комбо-підсилювачі для бас-гітар, Гітарні кабінети, Не лампові підсилювачі для гітар та бас-гітар, Аксесуари для гітарного посилення, Спеціальні лампові модулі, Підсилювачі для акустичних гітар, Гітарні процесори.
Тайм-коди: Портативні тайм коди та системи.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»