Indigo Music
вул. Січеславська Набережна 10, Дніпро 49070, Україна
Тел.: +38 (0562) 34-07-41,+38 (056) 370-31-05
Факс: +38 (056) 370-46-70
Ел. пошта: music@indigo.dp.ua
http://www.indigo-music.com.ua/solutions/
Головна»

Рішення

Компанія «Індиго Мьюзік» займається комплексними інсталяціями обладнання, починаючи зі стадії проектування та закінчуючи повним монтажем, налагодженням, навчанням персоналу, сервісним обслуговуванням.

Наша компанія має досвід у комплексному проектуванні та обладнанні:

  • студій звукозапису "під ключ";
  • систем оповіщення Public address;
  • систем синхронного перекладу, конференц-систем;
  • систем службового зв'язку, концертних та театральних;
  • різних інших звукопідсилювальних та світлових комплексів.

Ми готові реалізувати будь-які найсміливіші та технічно грандіозні ідеї, використовуючи свій багаторічний досвід і неодноразово перевірене "в боях" обладнання.

У компанії є проектний відділ, який використовує професійні засоби проектування, як архітектури об'єкта, так і візуальних симуляцій звуку та світла майбутнього закладу. Це дозволяє уникнути помилок під час реалізації проекту на стадії розробки. Правильний розрахунок акустики приміщення, виходячи з геометрії, матеріалів обробки та умов розміщення зон озвучування-освітлення, дозволяє зробити вибір обладнання та місця для його встановлення.

Окрім продажу та інсталяції обладнання «Індиго М'юзік» надає послуги з прокату концертних комплексів будь-якої складності. Найновіше обладнання та наш багаторічний досвід роботи в турах із зірками естради – це той комплект послуг, який надає наш прокатний відділ.