Indigo Music
вул. Січеславська Набережна 10, Дніпро 49070, Україна
Тел.: +38 (0562) 34-07-41,+38 (056) 370-31-05
Факс: +38 (056) 370-46-70
Ел. пошта: music@indigo.dp.ua
http://www.indigo-music.com.ua/news/corporate/2023/03/1222/
Головна»Новини»Корпоративні новини»2023»березень»

Нові моделі від D.A.S AUDIO LARA та SARA номіновано на премію NAMM TEC Awards 2023 у категорії найкращі «Активні акустичні системи»

Нові моделі від D.A.S AUDIO: ми раді повідомити, що LARA&SARA номіновано на премію NAMM TEC Awards 2023 у категорії найкращі «Активні акустичні системи».

Гнучкість і широкі можливості - ось що ви очікуєте від гарної прокатної компанії, і це саме те, що пропонує сьогодні компанія "Індиго Мьюзік" - це повний набір інструментів для професіоналів:

 • Концертно-турові акустичні системи, підсилювачі, мікшери та процесори;
 • Багатофункціональні акустичні системи, підсилювачі, мікшери для широкого кола завдань. Завдання компанії - забезпечити оптимальний баланс між ціною та якістю, зробити найкраще обладнання доступним для споживача.

  Нові моделі від D.A.S AUDIO LARA та SARA номіновано на премію NAMM TEC Awards 2023 у категорії найкращі «Активні акустичні системи»

Модель SARA-80\100

Характеристики:

 • Компактний лінійний масивний 4-канальний підсилювач з автономним живленням, клас D, 3000 Вт (середньоквадратичне значення);
 • FIR-обробка та цифрове керування за допомогою DASaim™;
 • IP-керування та моніторинг за допомогою ALMA™;
 • Сучасні перетворювачі;
 • Контрольована горизонтальна дисперсія до 100 Гц.

Нові моделі від D.A.S AUDIO LARA та SARA номіновано на премію NAMM TEC Awards 2023 у категорії найкращі «Активні акустичні системи»

Модель SARA-SUB

Характеристики:

 • Компактний сабвуфер з кардіоїдним посиленням, 18-дюймовий передній неодимовий перетворювач 18UXN з 4-дюймовою звуковою котушкою, 15-дюймовий задній неодимовий перетворювач 15FWN з 3-дюймовий звуковий котушкою і 4-канальний підсилювач класу D потужністю 3000 Вт (середньоквадратичне значення);
 • Вбудований SARA-SUB підсилювач класу D має 4 канали в режимі мосту для кожної з колонок. Імпульсне джерело живлення має поправочний коефіцієнт, що дозволяє підвищити ефективність та надійність за будь-яких умов експлуатації. Вбудований DSP оптимізує параметри сигналу для гучномовців та дозволяє компенсувати потужність заднього згасання на -14 дБ у діапазоні 40-80 Гц;
 • Такелаж SARA сумісний з бампером підвісного обладнання.

Використання:

 • Фестивалі та концерти просто неба;
 • Театри, зали для глядачів;
 • Великі клуби із живою музикою;
 • Прямий звук для турів / послуги з оренди.

Нові моделі від D.A.S AUDIO LARA та SARA номіновано на премію NAMM TEC Awards 2023 у категорії найкращі «Активні акустичні системи»

Флагман - LARA® - це 4-смугова симетрична кардіоїдна система лінійного масиву з власним посиленням та середньоквадратичною потужністю 6000 Вт. LARA® має лінійну потужність 146 дБ SPL MAX та широкий динамічний діапазон, що робить її ідеальною системою для великих заходів. Завдяки кардіоїдній конструкції досягається задне згасання -15 дБ у діапазоні 63-200 Гц.

LARA® включає 2 х 12-дюймових низькочастотних динаміка з 4-дюймовою звуковою котушкою плюс ще 2 х 8-дюймових в кардіоїдній конфігурації; для середніх частот використовуються ще 2 x 8-дюймові динаміки з 2,5-дюймовими звуковими котушками. Високочастотна секція складається з двох компресійних драйверів DAS M-78N з 3-дюймовими звуковими котушками та хвилеводом із горизонтальною дисперсією 100º. Усі елементи були спроектовані та виготовлені спеціально для забезпечення максимальної ефективності системи.

У підсилювач LARA® класу D вбудовано імпульсне джерело живлення з корекцією коефіцієнта потужності (PFC), що забезпечує максимальну продуктивність та ефективність незалежно від напруги. Кожен підсилювач забезпечує середньоквадратичну потужність 6000 Вт.

3-точкова система кріплення підходить як для LARA®, так і для LARA® SUB, що дозволяє підвісити до 24 модулів LARA та 16 модулів LARA® SUB. Система вигину FSS TM (Fast Set Splay) дозволяє регулювати кути з кроком 1º, від 0º до 7º, що значно скорочує час складання. Цифрове IP-керування та моніторинг за допомогою ALMA™.

FIR-обробки та цифрове керування за допомогою DASaim™.

Застосування:

 • Фестивалі просто неба та живі концерти;
 • Театри, зали для глядачів і центри виконавських мистецтв.

Нові моделі від D.A.S AUDIO LARA та SARA номіновано на премію NAMM TEC Awards 2023 у категорії найкращі «Активні акустичні системи»

LARA-SUB
- це активна кардіоїдна сабвуферна система, що включає 2 неодимові низькочастотні перетворювачі DAS 18UXN з 4-дюймовими звуковими котушками в конфігурації з фазоінвертором. Один спрямований назад 18UXN використовується для створення кардіоїдної діаграми спрямованості, що дозволяє уникнути небажаної енергії позаду системи.

Живлення LARA SUB - це 3-канальний підсилювач класу D з незалежними каналами, що живлять кожен з фронтальних низькочастотних перетворювачів і звернений назад кардіоїдний динамік. Регульоване імпульсне джерело живлення підсилювача оснащене корекцією коефіцієнта потужності, що знижує енергоспоживання, підвищуючи надійність та стабільність за будь-яких умов експлуатації. Вбудований DSP оптимізує параметри сигналу передніх і задніх динаміків для максимізації придушення заднього сигналу на - 14 дБ в діапазоні 40-80 Гц.

Конструкція корпусу відповідає строгим будівельним стандартам DAS з використанням березової фанери та міцного зовнішнього захисного покриття ISO-flexTM. LARA SUB включає незнімне такелажне обладнання, в якому використовується звичайний такелажний бампер LARA, на LARA ARRAY або LARA SUB потрібен тільки один тип бампера. Захисні металеві решітки обшиті акустично прозорою та водовідштовхувальною тканиною.

Нові моделі від D.A.S AUDIO LARA та SARA номіновано на премію NAMM TEC Awards 2023 у категорії найкращі «Активні акустичні системи»

DASaim, технологія FIRmaker, є високотехнологічним рішенням для передових систем лінійних масивів, що дозволяє створювати індивідуальні FIR-фільтри для кожного кабінету в масиві.

З DASaim амплітуда та фазова характеристика кожної частоти кожного кабінету можуть бути індивідуально відрегульовані. Продуктивність ваших масивів можна легко підняти до нового рівня, надаючи більш адаптивне та гнучке звукове рішення для живих виступів та інсталяцій.

DASaim робить майбутнє звуку доступним сьогодні. Завдяки потужним модулям DSP, що використовуються, тепер не потрібні зовнішні багатоканальні процесори або підсилювачі обробки. Ця ключова перевага аудіосистем DAS у порівнянні з іншими полягає у дуже значному зниженні витрат на прокладання кабелів та часу на налаштування. Це забезпечує безліч нових функцій підвищення гнучкості і універсальності масивів. Після того, як масив був встановлений з DASaim, діаграма вертикальної дисперсії масиву може бути адаптована до ваших потреб без необхідності фізичної зміни висоти масиву або кутів розкриття.