Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»

Про нас

Про нас

Компанія «Індиго М'юзік» була утворена у 1995 році. Зараз вона є одним із провідних українських операторів на ринку професійного звуку та світла, музичних інструментів та обладнання.

Тактика та стратегія роботи компанії тримається на трьох китах:

Ми є офіційним дистриб'ютором більш ніж 30 світових брендів. Нашими основними правилами є просування на українському ринку найпередовіших технологій з одного боку та надання нашим партнерам (регіональним дилерам) найпривабливіших умов співпраці – з іншого.

Формуючи свою роздрібну торговельну мережу, ми націлені на максимальне задоволення споживчого попиту. У наших магазинах завжди можна підібрати музичний інструмент, професійне світлове та звукове обладнання, скориставшись рекомендаціями професіоналів.

Проектна робота крок за кроком сформувала імідж нашої фірми як високопрофесійної звуко та світло-інженерної компанії. 18 грудня 2003 року ми отримали ліцензію державного комітету з будівництва та архітектури на проектування та монтаж усіх можливих інженерних мереж.

Чіткість стратегії, тактики та ряд незаперечних переваг – це запорука успішного розвитку нашої компанії.

Область нашої компетенції дуже широка:

  • ми займаємося комплектацією музичних колективів, оркестрів, театрів, студій звукозапису;
  • обладнаємо «під ключ» радіостанції,  кінотеатри, концертні зали, нічні клуби, ресторани;
  • проектуємо та реалізуємо системи розподіленого озвучування та оповіщення у великих торгових центрах, стадіонах, готельних комплексах;
  • реалізуємо комплексні проекти з динамічного керованого освітлення; 
  • одним із пріоритетних напрямків є реалізація проектів із систем синхронного перекладу, електронного голосування та конференц-зв'язку;
  • ми досить активно працюємо на ринку Hi-Fi, де будуємо системи «Multi Room» та «Розумний дім», продаємо аудіофільні стерео системи та проектуємо домашні кінотеатри.

Крім того, як офіційний дистриб'ютор Sennheiser Electronic, ми успішно освоюємо такі напрямки, як:

  • авіаційне аудіо обладнання (гарнітури для екіпажу та пасажирів);
  • аудіологія (індивідуальне звукове обладнання для людей з частковою втратою слуху);
  • інформаційні аудіо системи (системи Guide Port та Tour Guide).

З року в рік ми динамічно розвиваємося та підтверджуємо свою репутацію лідера, надаючи наші замовникам та партнерам професійні послуги. Ми не займаємося коробковими продажами, кожен замовник для нас – ексклюзивний, кожен проект – поле для творчості та втілення найамбіційніших задумів.

Документы и фотографии
Нам не тілько є що розповісти про себе. Відмінним доповненням до тексту будуть наши цінні папери та фотогалереї.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»