Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»

Рішення

Рішення

Компанія «Індиго Мьюзік» займається комплексними інсталяціями обладнання, починаючи зі стадії проектування та закінчуючи повним монтажем, налагодженням, навчанням персоналу, сервісним обслуговуванням.

Наша компанія має досвід у комплексному проектуванні та обладнанні:

Ми готові реалізувати будь-які найсміливіші та технічно грандіозні ідеї, використовуючи свій багаторічний досвід і неодноразово перевірене "в боях" обладнання.

У компанії є проектний відділ, який використовує професійні засоби проектування, як архітектури об'єкта, так і візуальних симуляцій звуку та світла майбутнього закладу. Це дозволяє уникнути помилок під час реалізації проекту на стадії розробки. Правильний розрахунок акустики приміщення, виходячи з геометрії, матеріалів обробки та умов розміщення зон озвучування-освітлення, дозволяє зробити вибір обладнання та місця для його встановлення.

Окрім продажу та інсталяції обладнання «Індиго М'юзік» надає послуги з прокату концертних комплексів будь-якої складності. Найновіше обладнання та наш багаторічний досвід роботи в турах із зірками естради – це той комплект послуг, який надає наш прокатний відділ.

Выполненные проекты
Найкращим прикладом компетентності та професионалізма компанії «Индиго М'юзик» в комплексних рішеннях є виконані проекти.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»