Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Каталог»Аксесуари»

По категориям

Каталог
По категориям

Кабельна продукція: Мікрофонні кабелі, Інструментальні кабелі, Спікерні кабелі, Сигнальні кабелі, Багатожильні кабелі "MULTICORE", Кабелі DMX, Кабелі для відео, Кабель кручена пара, Коаксіальні кабелі, Аксесуари для кабельної продукції.
Кабелі з роз'ємами: Мультикор-кабелі з коробками підключення, Мікрофонні кабелі, Інструментальні кабелі, Спікерні кабелі, TT-Phone кабелі, Кабелі DMX, MIDI-кабелі, Digital Interface кабелі, Кабелі для відео, Балансні кабелі, З'єднувальні кабелі, Небалансні кабелі, Адаптери, перехідники, розгалужувачі, Multimedia кабелі, BNC-кабелі, RCA-кабелі, Аудіо кабелі.
Комутаційні роз'єми: Рознімання XLR, Рознімання RCA, Рознімання Jack, mini Jack, Рознімання BNC, Рознімання speakON, Комбіновані роз'єми, Аксесуари до роз'ємів, Роз'єми powerCon, Роз'єми etherCon.
Аксесуари для гітар: Метрономи та тюнера, Слайдери, Медіатори, Каподастери, Тюнери, Ремені, Підставки для ніг, Пристрої для заміни струн, Пристрої для тренування пальців, Визначники вологості, Визначники акордів, Засоби для догляду, Інші аксесуари.
Аксесуари для смичкових інструментів: Смички для скрипки, Смички для альта, Смички для віолончелі, Смички для контрабасу, Каніфолі, Чохли, Підгрифники, Машинки (мікропідстроювання), Петлі для підгрифника.
Струни: Струни для скрипки, Струни для альта, Струни для віолончелі, Струни для контрабасу, Струни для класичної гітари, Струни для електрогітари, Струни для акустичної гітари, Струни для бас гітар.
Звукоснімачі: Для перкусії, Для струнних, Для клавішних.
Тростини та аксесуари до духових інструментів: Тростини.
Пластики та аксесуари до ударних інструментів: Пластики для бас-барабанів, Пластики для малих барабанів, Пластики для том-барабанів, Пластики для оркестрових барабанів, Пластики для конго та бонго, Пластики для маршових барабанів, Заглушальні кільця, Заглушальні подушки, Настроювальні ключі для ударних інструментів, Репетиційні комплекти для ударних інструментів, Нашліпки для великого барабана, Педалі для BD, Тригери, Інші аксесуари.
Палички, рути, щітки для ударних: Барабанні палички, Щітки, рути, Маллети.
Музичні підставки та кріплення: Підставки для клавішних інструментів, Підставки для струнних інструментів, Підставки для духових інструментів, Підставки для акустичних систем, Підставки для ударних інструментів, Підставки для нот, Стійки для колонок та світлового обладнання, Мікрофонні стійки для підлоги, Мікрофонні стійки настільні, Мікрофонні тримачі, "Гусині шийки", Стільчики для музикантів, Інші підставки, Настінні кріплення, Аксесуари до підставок, Підвісні кріплення, Налаштувальні ключі, Підставки та кріплення для навушників.
19" рекове обладнання: Студійні річки, Мережеві розподільники, Аксесуари для рекового обладнання.
Комутаційні коробки: Композитне відео, RGB/S/HV, VGA та аудіо, HDMI, DVI, Step-In, Цифрове відео (SDI, HD-SDI), Аудіо, CV, AV (аудіо та відео), VGA/RGBHV та аудіо, Модульні мультиформатні, Сигнали керування, Модулі, YUV/RGB (компонентне відео), Контролери.
Торгові дисплеї та стенди: Підлогові дисплеї та стенди, Настінні дисплеї та стенди.
Сценічне обладнання: Підйомні пристрої, Аксесуари для підйомних пристроїв, Сцени, помости.
Аксесуари для транспортування та зберігання: Кейси, Чохли, сумки, Розвантажувальні системи, Стяжки та тримачі.
Системи управління: Універсальні панелі керування, Сенсорні панелі, Програмне забезпечення, Перетворювачі та розширювачі інтерфейсів.
Перетворювачі форматів: Відео, Аудіо.
Подовжувачі інтерфейсів та репітери: Інтерфейси для крученої пари, Репітери та еквалайзери, Подовжувачі оптичних кабелів.
Кодери, декодери: AV over IP, Dante.
Рішення для інсталяторів: Настінні панелі, Багатофункціональні пасивні панелі, Модулі-вставки, Заглушки, Рамки для модулів-вставок, Настільні кабельно-роз'ємні системи.
Телескопічні тримачі типу "вудочка": Телескопічні мікрофонні тримачі типу вудка.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»