Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Каталог»Звукове обладнання»По брендам»Sennheiser»Навушники та гарнітури споживчі»Навушники HI-END»

Sennheiser IE 800

Каталог
IE 800 (артикул 505484) - максимальна кількість інновацій на 1 кубічний міліметр

Широкосмуговий перетворювач

Основу конструкції IE 800 становлять кілька маленьких, але дуже ефективних інновацій, включаючи і вдосконалений широкосмуговий перетворювач. Хизуючись діаметром всього в 7 мм (найменший динамічний перетворювач у світі), він здатний забезпечити звучання без спотворень навіть при високих рівнях звукового тиску.
Цей мініатюрний перетворювач в змозі відтворювати весь спектр чутних і навіть не чутних людським вухом частот. Завдяки цьому музичний матеріал відтворюється з кришталевої ясністю і абсолютно точно.
Щоб максимально реалізувати потенціал цих внутріканальних навушників, в їх конструкції реалізована ідея вентильованих магнітних систем. Вперше застосована в навушниках Sennheiser HD 700 ця технічна новинка виглядає так - вентиляційні отвори в тильній частині перетворювача мінімізують повітряні завихрення і резонанси усередині системи, викликані коливаннями мембрани, і зменшують нелінійні спотворення. КНС навушників IE 800 менше 0,06%. Крім того, прискіпливо відібрані вентиляційні елементи з нержавіючої сталі відповідають за зміну об'єму повітря, що сприяє відтворенню чудових НЧ.
Широкосмугові випромінювачі гарантують природне багате звучання без спотворень з потужними, але не надмірними низькими частотами. Діапазон середніх частот (так званий presence) також відтворюється абсолютно ясно і чисто. Завдяки двокамерним демпфер-поглиначів АЧХ залишається рівною і збалансованою навіть в області ВЧ, що гарантує прозорий і детальний звук.

Інноваційний двокамерний поглинач


Вирішити проблему, коли на якість звуку негативно впливає так званий «ефект маскування», коли більш тихі звуки не сприймаються людським слухом на тлі більш гучних звуків, Sennheiser зміг за допомогою поглинача. Система двокамерних поглиначів поглинає енергію резонансів, що виключає появу небажаних пікових сигналів. Таким чином, стають чутними всі нюанси частотних компонентів музичного матеріалу.

Видатний комфорт

Оптимальні звукові характеристики IE 800 доповнюються видатним комфортом при носінні. Корпуси навушників виготовлені з міцної кераміки, а вушні адаптери зроблені із силікону. Комбінація з цих спеціально відібраних високоякісних матеріалів виключає ризик виникнення алергічних реакцій та подразнень шкіри.
Крім того, щоб гарантувати бездоганну індивідуальну підгонку навушників Sennheiser фахівці розробили вушні адаптери овальної форми, спираючись на результати досліджень в області ергономіки.
IE 800 також обладнані двома спеціальними сіточками, що захищають випромінювач від бруду - по одній в вушному адаптері і з тильної сторони корпусу навушника.
 

Особливості

 •     Динамічний екстра-широкосмуговий випромінювач (XWB)
 •     Дуже низький КНС
 •     Ергономічний овальні вушні адаптери для забезпечення максимального комфорту
 •     Дві захисний сіточки ефективно захищають випромінювач від бруду і дозволяють легко робити очищення
 •     Двокамерний поглинач піків (D2CA)
 •     Надзвичайно глибокі НЧ, відтворювані без спотворень
 •     Шикарний футляр з високоякісної шкіри
 •     Виготовлено в Німеччині
 •     2 роки гарантії


Комплект поставки

 •     Навушники IE 800
 •     Комплект вушних адаптерів (5 пар різних розмірів)
 •     Футляр з високоякісної шкіри
 •     Інструмент для очищення
Основные технические характеристики
ХарактеристикаПоказатель
Частотный диапазон наушников, Гц5 – 46,000 Гц (-10 дБ), 8 – 41,000 Гц (-3 дБ)
Типзакриті,динамічні, що вентилюються; еквалізація в дифузному полі
Номинальное сопротивление, Ом16
Максимальный SPL, Дб103 dB
Длина кабеля, м1,2 м, симетричний, з безкисневої міді
Гармонические искажения, %< 0,06 %
Цвет исполнениячорний
Вход/Выход, тип3,5 мм
Вес, гбіля 8г (без кабелю)
Не хватает информации? Задайте нам вопрос  
Все товары Sennheiser в категории «Навушники та гарнітури споживчі»
Sennheiser
IE 800Увеличить
Sennheiser IE 800
Цена: 649.00 €
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»