Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Виконані проекти»

Презентації та конференції

Виконані проекти
Компанія Індіго М'юзік – переможець тендеру з обладнання великої зали у Дніпро ОДА. Звукова система від італійського виробника K-Array. Мікрофонний парк від SENNHEISER. Відео обладнання від PANASONIC.
"Вузьке, довге приміщення. Коли керівник із президії щось каже, то вже на п'ятому ряду нічого не чути. Хлопці, допоможіть вирішити цю проблему!"
Цифрова конференційна система ADN Sennheiser у залі Дніпропетровської Обласної прокуратури. Звукове та відео обладнання. Управління системами зали за принципом "розумний дім".
Проект із заміни застарілої звукової системи на нову. Реінсталяція мікрофонів на трибуні
У найкоротші терміни, з належною якістю, наша компанія виконала проектування, постачання та інсталяцію обладнання для нового конференційного залу обласної податкової служби.
Обладнання для проведення аудіо-відео конференцій та презентацій для нового конференційного залу СевГОК. м. Кривий Ріг.
BOSCH DCN Wireless - бездротова конференц-система для ПриватБанку.
SENNHEISER SDC 8200 для 39 делегатів та одного голови у Дніпропетровській міськраді.
SENNHEISER SDC 8200 для 45 делегатів та одного голови у Дніпропетровській облраді.
Конференційна система SENNHEISER SDC 8200-M із функцією голосування на 21 абонента.
Здійснено постачання та встановлення цифрових конференційних систем з можливістю голосування та виведення результатів голосування на відео екран, SENNHEISER SDC 8200 на 120 абонентів, у великій залі та SDC 8200-M на 30 делегатів у малому залі Луганської обласної адміністрації.
Цифрова конференційна система SENNHEISER SDC 8200 для 51 делегата з можливістю синхронного перекладу 2 мовами встановлена в Харківській міськраді.
Решения
Рішения від «Индиго М'юзик» включають комплексні інсталяції обладнання, від проектування до монтажу, налагодження, навчання персоналу та сервісного обслуговування.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»