Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Виконані проекти»

Спеціальні рішення

Виконані проекти
Мультимедійна інсталяція у музеї. Відеопроекційне обладнання. Звукове обладнання. Система автоматизації та управління. Інтерактивні кіоски. Проектування, постачання, монтаж, налаштування.
Виконано озвучення вуличної частини експозиції "Парк ракет" для музею "Історії космонавтики"
Компанія Індиго М'юзік напередодні дня міста Новомосковська реалізувала проект із встановлення звукового обладнання для інформаційно-рекламного комплексу, який знаходиться на перехресті вулиць Сучкова та Гетьманської. Необхідно було якісно озвучити відеоряд на прилеглих до екрану територіях.
Керівництво кондитерської фабрики АВК проводить щотижневі екскурсії для дітей та дорослих цехами свого підприємства. Для якісного сприйняття інформації в умовах шумного виробництва і розроблена система TourGuide 2020. У слухачів є портативні приймачі з навушниками, а екскурсовода, мікрофон. Система повністю бездротова.
Заказчик: Частное лицо
Зал був озвучений трьома комплектами K-Array KB-1 та комплектом з 2-х KAN200 та саба KMT12.
Прокатна компанія "Шоу Дей" придбала невидимий звук K-Array.
Система багатозонного озвучування для Богоявленського Кафедрального Собору у м. Горлівка.
До нас звернулися представники благодійного фонду "Допомагаємо" із проханням надати спонсорську підтримку табору для дітей біженців зі сходу України. Результат - звуковий комплект для дитячих дискотек та інших заходів. Подарунок від Компанії Індиго М'юзік.
Система багатозонного озвучування. Система розгалуженого відео. Домашні кінотеатри.
Унікальна конструкція павільйон-намет "Лепесток" під яким розташовується набірна сцена (дзеркало 16x8 м + закулісся 13x4 м) з павільйоном у глибині намету, що піднімається на восьми підйомниках, і сдужить для завіси звукосвітлового обладнання та "одягу сцено", все це спроектовано, поставлено та змонтовано фахівцями ТОВ "Компанія Індиго М'юзік" на пляжі готельного комплексу "SunRay".
Компанія "Метінвест Холдинг" придбала сім комплектів систем SENNHEISER "Factory Tour" для підприємств холдингу. Керівництво компанії часто запрошує своїх потенційних та постійних клієнтів на екскурсії виробничими цехами. Виникає необхідність донести інформацію до делегації (гостей з 20-40 осіб) за умов працюючих навколо верстатів та іншого виробничого шуму.
Завершено перший етап проекту з архітектурного підсвічування, зовнішньої та внутрішньої підзвучки храму.
Аудіо-відео обладнання мультимедійних проектів-експонатів для нової, унікальної виставки REFLECTION у "Пінчук Арт Центр"
Система озвучування для спортивно-оздоровчого центру житлового комплексу "Башни". Система відео "за запитом". Обладнання кардіо-театру.
Компанія Індиго М'юзік успішно завершує інсталяцію систем аудіо-відео супроводу для нового п'ятизіркового готельного комплексу Sun Ray в передмісті Дніпропетровська.
ТОВ "Компанію Індиго М'юзік" було залучено до вирішення завдань відео та аудіо підтримки експозиції та для обладнання приміщення відеоклубу музею сучасного мистецтва "Пінчук Арт Центр".
Керівництво компанії часто запрошує своїх потенційних та постійних клієнтів на екскурсії виробничими цехами. Виникає необхідність донести інформацію до делегації (гостей з 20-40 осіб) в умовах верстатів, що працюють навколо, та іншого виробничого шуму.
Решения
Рішения від «Индиго М'юзик» включають комплексні інсталяції обладнання, від проектування до монтажу, налагодження, навчання персоналу та сервісного обслуговування.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»