Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Виконані проекти»

Театри та концертні зали

Виконані проекти
Звукова система K-Array та мікрофонний парк від SENNHEISER для національного академічного театру оперети.
За 2016 рік Київський Академічний Театр Оперети доукомплектував свій мікрофонний парк 12 каналами серії SENNHEISER EW 500G3, а також системами серії SENNHEISER 2000. З дротових мікрофонів – легендарна серія KH від NEUMANN.
Компанія Індіго Мьюзік – переможець тендеру на постачання мікрофонів для Запорізької Обласної Філармонії.
Компанія Індіго Мьюзік – переможець тендеру на постачання радіомікрофонних систем для Театру ім. В. Г. Магара. м. Запоріжжя.
У Дніпропетровській консерваторії відбувся концерт. Компанія Індиго М'юзік брала участь як технічний спонсор даного заходу. Були представлені акустичні системи K-array, зокрема KR402. З 2012 року стало можливим купити звукове обладнання K-array і в Україні!
ТОВ "Компанія Індиго М'юзік" успішно завершила проектування, постачання та монтаж світлозвукового обладнання у ДК "Дружби Народів" м. Черкаси. Реставрований у рекордні терміни палац гостинно відчинив двері глядачам 8 вересня – у день, коли 50 років тому було закладено «першу цеглу» у будівництво нинішнього ПАТ «АЗОТ».
Звукове обладнання від DAS Audio в ПК міста Миргород.
Нове світлозвукове обладнання Центрального Будинку Культури у м. Полтава
Розробка на стадії проектування. Звукова система зали. Сценічне обладнання. Світлове обладнання. Динамічне світло. Заливне світло. Театральне світло. Управління світлом, звуком. Система службового зв'язку.
Решения
Рішения від «Индиго М'юзик» включають комплексні інсталяції обладнання, від проектування до монтажу, налагодження, навчання персоналу та сервісного обслуговування.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»