Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Бренди»

Audioengine

Бренди

Високоякісні активні та пасивні акустичні системи, що відрізняються елегантним зовнішнім виглядом, чудовим звучанням та універсальністю використання.

Компанія Audioengine була заснована у 2005 році з однією метою: створювати аудіосистеми, котрі приємно виглядають, чудово звучать, прості у використанні й викликають у людей щире бажання слухати музику щодня.

Наразі основну частину асортименту продукції Audioengine складають високотехнологічні активні динаміки та універсальні музичні системи типу "все-в-одному", оптимізовані для відтворення високоякісного звуку з найрізноманітніших аудіопристроїв через бездротове чи дротове з'єднання.

Втім розпочинала компанія Audioengine з одного єдиного активного динаміка, а саме з моделі A5. То був загалом простий спікер, одначе вельми елегантний та досить універсальний, щоб його однаково зручно було використовувати і як комп'ютерну "колонку" на робочому столі, і як динамік аудіосистеми на підставці у вітальні, і як повноцінний елемент акустичної системи домашнього кінотеатру.

Завдяки такій своїй функціональності та вдалому дизайну A5 дуже швидко привернув до себе увагу масового покупця (і досі має попит), та Audioengine прагнула запропонувати своїм клієнтам ще зручніші й цікавіші пристрої. Над розширенням функціоналу та підвищенням рівня універсальності нових систем спеціалісти компанії наполегливо працювали не один рік. Результатом їх роботи стала ціла серія аудіорішень Audioengine, що легко підключаються майже до будь-якої музичної системи.

Та попри всі більш ніж помітні професійні успіхи останніх років в Audioengine як і раніше з істинною пристрастю дбають про те, щоб допомагати людям слухати й сприймати звучання улюблених пісень таким, яким воно має бути, а також відкривати для себе нову музику та мати змогу слухати її з найвищою якістю. Саме з огляду на це компанія з року в рік впевнено та вправно втілює у життя свою основну мету. І сьогодні Audioengine пропонує вже повну лінійку продуктів, що привносять якість звучання справжніх професійних студійних моніторів просто у звичайну вітальню, без жодних проблем із підключенням до стереоприймачів та без великих і незграбних пасивних динаміків.

Ось так коротко про те, ЩО пропонує компанія. А тепер ще декілька слів про те, ХТО саме в Audioengine і ЧОМУ рухає її вперед до нових ідей та успіхів. Отже

ХТО
Засновники компанії Audioengine, Брейді та Дейв, у технічній сфері працюють вже багато років. Тривалий час вони пропрацювали окремо, обіймаючи різні посади у таких компаніях, як Harman, Apple, Gibson Guitars, Alesis та в інших.

Обидва давно стали досвідченими й авторитетними експертами у своїй галузі та одного разу вирішили нарешті реалізувати свою спільну мрію - почати випуск аудіосистем власної розробки, котрі відповідатимуть їх власним стандартам якості та функціональності. Власне з цього і розпочинається історія компанії Audioengine.

ЧОМУ
Брейді та Дейв просто обожнюють технології, а музику обожнюють ще більше. Та це, звісно ж, ще не все. Обидва засновники Audioengine не лише вважають себе давніми поціновувачами технологій та музики, вони воліли створити бізнес з якомога позитивнішою робочою атмосферою, що об'єднує та надихає усіх співробітників і, найголовніше, повністю позбавлена навіть тіні гнітючих «політик» великих корпорацій.

Audioengine прагне створювати продукти, які здатні витримати випробування часом і гарантовано не застаріють через декілька коротких років після випуску у продаж. Компанія принципово не копіює чиїсь розробки й не намагається ганятися за лідерами ринку. Натомість спеціалісти Audioengine зосереджуються на тому, щоб надати користувачам такі рішення, котрі забезпечують виключно позитивні та абсолютно унікальні враження від прослуховування музики. Розробку та подальше вдосконалення нових продуктів в Audioengine традиційно вважають основою життя компанії та оцінюють свої успіхи за кількістю користувачів, котрі радісно посміхаються, коли чують різницю у звучанні між системами Audioengine та усіма іншими.

Тому Audioengine і досі вдається створювати висококласні аудіосистеми й успішно працювати без корпоративних інвесторів, масштабних досліджень фокус-груп, а отже і без непотрібних націнок на свою продукцію. Засновники Audioengine створили бізнес-модель, котра повністю відповідає можливостям та знаменитій універсальності розробок компанії. Інноваційні музичні системи гарантовано якісно працюють з усіма пристроями відтворення, іншим акустичним обладнанням, з програмами та сервісами потокового відтворення аудіоконтенту.

В Audioengine повсякчас наголошують, що свою продукцію компанія створює з урахуванням усіх найактуальніших уподобань та потреб своїх користувачів. Тому музику ви можете слухати як завгодно і з чого завгодно - зі смартфона, з ноутбука чи хоч з раритетного програвача вінілових платівок - аудіосистема Audioengine буде завжди доречною і з її допомогою музика у вашому житті звучатиме лише з найвищою якістю. І нехай ви не вважаєте себе аудіофілом, Audioengine гарантує, що різницю ви обов'язково почуєте!

Audioengine
© 2005–2023 Компанія «Індиго М'юзік»