Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Бренди»

Altair

Бренди

Altair (Іспанія) - компанія, відома своєю спрямованістю на виробництво та продаж професійної аудіо продукції (процесори динамічної обробки звуку, мікшерські консолі, системи службового дуплексного інтерком-зв'язку, підсилювачі тощо), що відрізняється високою якістю та новими ідеями.

Equipos Europos Electronicos - компанія, відома своєю спрямованістю на виробництво та продаж професійної аудіо продукції, що відрізняється високою якістю та новими ідеями. Досвід та майстерність компанії визнає більшість фахівців у галузі електроніки, які брали участь у розробці альтернативних професійних аудіо проектів.

Робота спрямована на виробництво та продаж широкого спектру аудіопродукції, зареєстрованої під торговою маркою Altair у багатьох країнах по всьому світу, де це можливо.

Колосальна продуктивність компанії дозволила їй прискорити проникнення у світ аудіо ринку, не втрачаючи на увазі головне завдання - виробляти з максимально можливою якістю.

Всі ці роки вона розробляла та втілювала в життя нові технології, які вимагав ринок, щоб запропонувати досконаліший та різноманітніший товар своїм споживачам.

Altair стала конкурентоспроможною на міжнародному ринку з самого початку свого існування.

Altair співпрацює з багатьма звуковими компаніями, забезпечуючи їх аудіо обладнанням. Марка Altair завдяки цим компаніям визнається по-справжньому професійною, надійною та конкурентоспроможною продукцією, яка однаково доступна в Іспанії та в інших країнах.

Altair
Продукция
Товары Altair в разделе Звукове обладнання.
Прайс-лист Altair (.ZIP, 1035 Кб)
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»