Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Бренди»

CUENCA Guitars

Бренди

Гітари Cuenca вважаються одними з найкращих у світі.

Гітари Cuenca виробляються відомою іспанською мануфактурою Alhambra, знайомою вітчизняним покупцям по однойменних гітарах, які вже давно й добре себе зарекомендували. Гітари торгової марки Cuenca зроблені в кращих іспанських традиціях за фірмовою технологією Alhambra і мають чудове звучання і вишуканий дизайн. У них унікально злилися найвищі стандарти ручного складання та останні досягнення у технологіях. Суворі лінії, прекрасна фурнітура, унікальне лакове покриття, що не тільки захищає поверхню інструменту, але підкреслює фактуру дерева, - це візитна картка іспанських гітар марки Cuenca.

Фабрика має піввікову історію, розташована у місті Муро де Алькой, неподалік Валенсії. Вона по праву вважається однією з найсучасніших та модернізованих у світі. Знаходячись поблизу великого морського порту, фабрика має унікальну можливість отримувати деревину з усього світу. Спеціально обладнані складські приміщення дозволяють не тільки зберігати до 50 000 м³ дерева, стежити за його вологістю, але й змінювати параметри сировини, що призводить до оптимальних для виготовлення високоякісних інструментів.

Особлива увага мануфактури Alhambra приділяється дослідницькому відділу. Фахівці фабрики перебувають у постійному пошуку нових рішень та нових технологій, що вдосконалюють виробничий процес. Не дарма гітари Cuenca вважаються одними з найкращих у всьому світі.

Продукция CUENCA Guitars в каталоге
CUENCA Guitars
Продукция
Товары CUENCA Guitars в разделе Музичні інструменти.
Прайс-лист CUENCA Guitars (.ZIP, 7 Кб)
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»