Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Бренди»

Ultimate

Бренди

Ultimate Support - виробник високоякісних підставок для акустичних систем, мікрофонних стійок та ін.

Понад чверть століття компанія Ultimate Support забезпечує музикантів унікальними музичними підставками найвищої якості, впроваджуючи новітні технології та забезпечуючи чудову клієнтську підтримку.

Ці роки були дуже плідними. Справа, розпочата багато років тому, виросла в глобальну, з багатомільйонними оборотами, нагороджену багатьма нагородами компанію. Щодня десятки та сотні підставок для клавішних та колонок, мікрофонних та гітарних стійок ділять сцену з найвідомішими музикантами світу.

Ultimate Support Systems, Inc. бере свій початок у 1977 році, коли її засновник, музикант і дослідник Дарелл Шеніг (Darell Schoenig) розробив стійку для колонок, не схожу на всі існуючі моделі, громіздкі і непривабливі. Його рішення – компактна, довговічна алюмінієва стійка стала прототипом цілої серії інноваційних моделей.

Сьогодні Ultimate Support орієнтована на споживача як ніколи раніше. Дослідження ринку та купівельні фокус-групи передують етапу проектування для отримання правильного результату для правильної аудиторії та за правильну ціну.

Такі моделі як стійка для колонок TeleLock®, що полегшує встановлення поодинці, революційна стійка Apex, визнана "Кращим Новим продуктом" на шоу Winter NAMM, де вона була представлена, демонструють бажання компанії бути першою, з інноваційними технологіями на музичному ринку.

Ultimate
Продукция
Товары Ultimate в разделе Аксесуари.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»