Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Бренди»

Fender

Бренди

Fender - американська компанія, що виробляє електричні, акустичні гітари та музичне обладнання. Займає одне з провідних місць на ринку музичних інструментів.

Компанія «Fender Electric Instrument Company» заснована Лео Фендер (Clarence «Leo» Fender) у Каліфорнії в 1946 році.
У 1950 році випускається електрогітара Fender Esquire з одним звукознімачем. На основі цієї гітари в 1951 році розробляється Fender Broadcaster із двома звукознімачами. Ця гітара була перейменована на Telecaster і сьогодні є однією з найпопулярніших гітар серед музикантів.
У цьому ж році Лео Фендер винаходить першу в історії електричну бас-гітару Fender Precision Bass, яка і в наші дні є для багатьох музикантів та виробників еталоном бас-гітари.
У 1954 році Fender випускає свій перший Stratocaster - легендарну гітару, яка справила справжню революцію у світі музики. Форма цієї гітари визначила тенденції виробництва гітар на багато років наперед.
У наступні роки було розроблено декілька моделей гітар, більшість з яких виробляється і в наш час:
1958 - Fender Jazzmaster,
1960 - Fender Jazz Bass,
1962 - Fender Jaguar,
1964 - Fender Mustang.
У 1987 році компанія Fender відкриває фабрику за 180 миль на південь від Лос-Анджелеса в Енсенаді (Мексика). Там розпочинають виробництво стандартних моделей гітар, що продаються за невисокими цінами. На американському заводі залишають виробництво дорогих моделей високої якості і розпочинає роботу Fender Custom Shop — підрозділ, який виготовляє елітні інструменти, гітари на замовлення, перевидання класичних моделей Fender та підписні моделі відомих музикантів.
У 1991 році Лео Фендер помирає від ускладнень, спричинених хворобою Паркінсона.
2006 року Fender святкує своє 60-річчя. У жовтні 2007 року Fender та Kaman оголосили про те, що Fender купує Kaman Music Corporation за 117 млн доларів.

Продукция Fender в каталоге
Fender
Продукция
Товары Fender в разделе Музичні інструменти.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»