Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Бренди»

Ambient

Бренди

Ambient Recording GmbH – відомий німецький виробник професійної кінематографічної аудіоапаратури, а також один з найавторитетніших у світі виробників спеціалізованих підводних мікрофонів та супутникового обладнання.

Центральний офіс та виробничі потужності Ambient Recording розташовані у місті Мюнхен (Німеччина). На світовому ринку професійного аудіообладнання та кінематографічної апаратури Ambient Recording GmbH та її дочірня компанія LockitNetwork GmbH працюють з початку 1990-х років і добре відомі насамперед як виробники компактних високоточних генераторів тайм-кодів, бездротових модульних кінохлопавок, комутаційних кабелів для аудіо надійних карбонових тримачів-вудок для мікрофонів та інших аксесуарів.

Крім того, починаючи з 2010 року, після об'єднання з фірмою Sonar Surround, компанія Ambient Recording стала також активно займатися розробкою та виробництвом захищених гідрофонних систем, кабелів та супутникового обладнання для професійного підводного звукозапису.

Докладніше з історією та особливостями виробленої Ambient Recording та LockitNetwork продукції можна ознайомитись на офіційних сайтах компаній: www.ambient.de/en та www.lockitnetwork.com.


Ambient
Продукция
Товары Ambient в разделах Звукове обладнання, Аксесуари.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»