Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Бренди»

Bosch CSI

Бренди

Bosch CSI - професійні системи звукового сповіщення та музично-мовленнєвої трансляції.

Системи звукового сповіщення та фонового озвучування Bosch – це поєднання високої якості та доступної ціни для багатьох завдань, пов'язаних із трансляцією музики та мовлення.

Кожен гучномовець включає трансформатор узгодження 100 V з декількома обмотками, що дозволяє вибрати повну потужність, половинну або четвертну, тобто з кроком 3 dB. Наявність блоку із натискними терміналами дозволяє легко монтувати акустичні системи. Монтаж на стіну здійснюється за допомогою шарнірного кронштейна, що додається до настінних (колонних) гучномовців; стельові гучномовці легко монтуються в будь-яку конструкцію підвісної стелі.

Всі гучномовці Bosch SСI (Philips CSI) спроектовані та протестовані на роботу на номінальній потужності протягом 100 годин безперервно (згідно з IEC 268-5 PHC). Більше того, Bosch SCI піддає свої вироби додатковому тесту на "симульоване самозбудження системи", що гарантує, що динаміки витримують дворазове навантаження протягом короткого часу. Все це гарантує задоволення клієнта та надійну стабільну роботу виробів протягом тривалого часу без зниження параметрів.

Системи посилення та напрямки звуком Bosch CSI відрізняються винятковою надійністю та якістю.

Уся апаратура Bosch SCI задовольняють найвищі вимоги EN 60065, будучи свого роду еталоном у світі систем звукової трансляції.

Bosch CSI
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»