Головнамапа сайтуЗворотній зв'язок
укрeng
Індиго М'юзік
Головна»Бренди»

Audinate

Бренди

Компанія Audinate є визнаним світовим лідером у сфері розробки та виробництва мережевих AV-рішень професійного рівня.

Створена Audinate інноваційна платформа Dante для передачі цифрового відео та аудіо через комп’ютерні мережі наразі дає змогу AV-спеціалістам користуватися усіма перевагами сучасних IT-технологій. Надійні і недорогі системи AV-over-IP (AVoIP) з підтримкою Dante не лише забезпечують ефективну взаємодію між AV-пристроями, а й значно спрощують цілий спектр робочих задач і, що теж дуже важливо, знижують витратну частину бюджету будь-якого проекту.


Історію компанії Audinate творили і продовжують творити насамперед висококваліфіковані спеціалісти й істинні майстри своєї справи, котрі з року в рік винаходять, проектують, випробують та розробляють рішення, що безпосередньо формують образ нашого сьогодення. Є серед них і люди, чиї унікальні творчі ідеї та напрацювання стали дійсно фундаментальними, назавжди змінили колишні парадигми та являють собою новий взірець технічної досконалості та ефективності.


Саме завдяки цим людям і їх професійним досягненням історія Audinate - це історія революційних рішень та інноваційних продуктів. Одним з останніх та найвидатніших з них, безумовно, є платформа Dante від Audinate, котра всього за декілька років докорінно трансформували усю галузь професійного аудіо та відео, буквально на всіх її рівнях - від інстальованих систем до комплексних акустичних рішень для живих концертів, студій звукозапису і прямих трансляцій тощо.


Audinate була заснована у місті Сідней (Австралія) кількома інженерами. Якийсь час усі вони разом конструювали нові аудіосистеми на замовлення Motorola Research Labs. У 2003 році після того, як Motorola закрила австралійський завод, колишні колеги створили вже власну компанію і продовжили працювати разом. До того ж самостійну діяльність нової Audinate активно підтримав Національний дослідницький центр інформаційних та комунікаційних технологій Австралії (NICTA), урядовий дослідницький заклад, метою якого є  зокрема сприяння розробці інноваційних технологій для розвитку промисловості країни.


А сьогодні системи Audinate успішно працюють по всьому світу і користуються надзвичайним попитом у спеціалістів. Інженери ж компанії продовжують вдосконалювати свої розробки та пропонують нові технологічні рішення на основі Dante та AV-по-IP.


Продукция Audinate в каталоге
Audinate
Продукция
Товары Audinate в разделе Звукове обладнання.
© 2005–2024 Компанія «Індиго М'юзік»